Cookie Consent by Privacy Policies website Koncert - Elis Ochmanová | Divadlo Na Maninách
Divadlo s rodinnou atmosférou

Koncert - Elis Ochmanová

Účinkují: Elis Ochmanová

 

Elis Ochmanová od dětství navštěvovala ZUŠ Bohuslava Martinů v Havířově, kde od pěti let hrála na klavír a od deseti let začala se sborovým i sólovým zpěvem. Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Tam studovala operní zpěv u Martina Gurbala. Po maturitě nastoupila k Mgr. Miroslavovi Urbánkovi, u kterého konzervatoř v roce 2011 zdárně ukončila absolutoriem. U klasické techniky zpěvu však nezůstala.

V letech 2009 – 2011 působila v ostravském alternativním muzikálu Srdce. Tam ztvárnila roli bílé královny Lily. V roce 2010 se v TV soutěži Robin Hood aneb cesta ke slávě ucházela o roli Mariany, kde skončila čtvrtá. Od roku 2011 působila na letní scéně divadla Pikl na zámku Hluboká nad Vltavou. Od roku 2012 účinkuje v pražských muzikálech a v pohádkovém divadle D5, kde účinkuje v představení Čtyřlístek a talisman moci, Příběhy vodníka Česílka nebo Krysáci. Spolupracovala s kapelami Blaf, Ikar, Moravius, Tom & The Gang, Vincent fun kock, Toy, Loď, s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky - TOX. V současné době působí v kapele Timbre Music. Zpěv učí na muzikálovém oddělení Mezinárodní konzervatoře a dále na SZUŠ Lidinské v Berouně i soukromě.

Učinkovala/učinkuje v divadlech:

Divadlo Pikl - Hluboká nad Vltavou – Romeo a Julie (company), Jedna noc na Karlštejně (Alena), Casanova (Adéla Bullitová)

Divadlo Broadway – Klíč Králů (Company), Adam a Eva (Archanděl Rafael a Michael), Casanova (Komtesa Adéla Bullitová + company), Kvítek Mandragory (Dreamgirl)

Divadlo v Dlouhé - Nezemřela jsem aneb příběhy ze života Evy Olmerové (Company)

Divadlo Kalich – Krysař (Rózi)

Divadlo Hybernia - Sněhová Královna (Loupežnice Lů), Alenka v kraji zázraků (Šklíba + company), Přízrak Londýna (Kitty), Ferda Mravenec (Jepice), Sibyla, královna ze Sáby (Sibyla)

Severočeské divadlo opery a baletu – Cikáni jdou do nebe (Rada), Casanova (Adéla Bullitová)

GoJa Music Hall – Ples Upírů (Magda), Čarodějka (Elphaba)

Divadlo Na Maninách - Hudební příběh - Robinson Crusoe (Mary)