Cookie Consent by Privacy Policies website O nás | Divadlo Na Maninách
Divadlo s rodinnou atmosférou

O nás

Divadlo Na Maninách je nové divadlo sídlící v Holešovicích. Své působení odstartovalo 18. října 2018 premiérou dramatu Zrada.

Divadlo Na Maninách nabízí výběr ze široké škály divadelních her. Od října 2018 přibylo do repertoáru sedm inscenací ve vlastní produkci (Laskonky, Na dotek, Slečna Julie, Hra se smrtí, Zatmění, Zrada, Žena obecná).

Repertoár je navíc obohacen spoluprací s Činoherním Studiem Bouře, Indigo company a stand-up komediemi, koncerty a talk show Josefa Klímy – Labyrint. Nechybí ani charitativní představení pro pomoc potřebným.

Na prknech Divadla Na Maninách můžete vidět např. Pavla Baťka, Otakara Brouska, Ilonu Svobodovou, Nelu Boudovou, Jitku Čvančarovou, Jitku Asterovou, Jitku Ježkovou, Annu Stropnickou, Ivanu Jirešovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Dušana Sitka, Michala Dlouhého a mnoho dalších.

Divadlo Na Maninách se nachází v „Kulturním domě Domovina“. Prostory byly vystaveny v letech 1919 až 1922 podle návrhů architektů Otty V. Máci a Karla Roštíka. Od roku 1922 do roku 1995 se v něm nacházelo kino Domovina.

V létě 2018 si místo pronajala a pustila se do rekonstrukce KVArt Production, v říjnu 2018 tak zahájilo činnost Divadlo Na Maninách. Sál pojme 400 návštěvníků (je možné přistavit 20 židlí). Návštěvníci se mohou občerstvit v divadelním baru a využít bezbariérový přístup.

Od roku 2019 organizuje Divadlo Na Maninách na Zámku Mělník Letní scénu Mělník.